“Ваш мозок може все. Абсолютно все. Головне, переконати себе в цьому. Руки не знають, що вони не вміють віджиматися, ноги не знають, що вони слабкі. Це знає ваш мозок. Переконавши себе в тому, що ви можете все, ви зможете дійсно все”.
Роберт Кіосакі
![](https://i0.wp.com/a3b9a4240e.cbaul-cdnwnd.com/bce11df4a3be4d5f2440e0021a2340d2/200000227-b6da3b6da4/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-12-22_15-48-51-100.jpg?w=640&ssl=1)
Консультантки ІРЦ Марина Андрієнко та Тетяна Зарудська взяли активну участь у дводенному інтенсиві «Створення навчального контену за допомогою технологій доповненої реальності» від тренерки, заступниці директора МРЦ, Юлії Матвієнко. Два дні інтенсиву пройшли у цілковитому зануренні у світ доповненої реальності. Учасники мали можливість інсталювати цікаві інноваційні застосунки, які знадобляться в роботі вчителя майбутнього. Вкотре переконуємося в тому, щоб не потрапити на заміноване, небезпечне поле стагнації, потрібно постійно навчатися і розвиватися. Тож беремо тільки найкраще від друзів і впроваджуємо в роботі ІРЦ!
![osvita vprodovsh ghyttya](https://i0.wp.com/a3b9a4240e.cbaul-cdnwnd.com/bce11df4a3be4d5f2440e0021a2340d2/200000228-71f9871f99/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2021-12-22_15-48-16-381.jpg?w=640&ssl=1)
Дякуємо директорці Міжшкільного ресурсного центру Олені Вікторівні Цимбалюк за надану можливість, без відриву від виробництва, зануритися у світ імерсивних технологій.
Останні коментарі