![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/42.webp?resize=640%2C480&ssl=1)
Фахівці ІРЦ відвідали фотовиставку «Кожному мама своя», організовану ГО «Полтава Даун Синдром», де мали змогу поспілкуватися з мамами дітей із ООП, відповісти на актуальні питання батьків дітей та долучитися до когорти небайдужих полтавчан, які опікуються проблемами дітей з особливими потребами.
Дякуємо за запрошення пані Марії Остроушко та продовжуємо нашу плідну співпрацю!
![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/41.webp?resize=640%2C853&ssl=1)
Дар’я Владарчик, заступник директора з методичної роботи
Останні коментарі