«Мислить той, кому ставлять розумні запитання»
Народна мудрість
Сьогодні фахівці ІРЦ стали спікерами у другій частині обласного триденного навчального тренінгу «Організація освітнього процесу в умовах інклюзивної освіти» від ПОІППО ім. В. М. Остроградського, до якого долучилися близько 200 педагогів області.
![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/32.webp?resize=622%2C388&ssl=1)
Заступник директора з методичної роботи Дар’я Владарчик поділилася досвідом роботи з дітьми з ООП «Практичні лайфхаки для колег», практичний психолог Тетяна Зарудська висвітлила тему «Змінюємо точку зору. У фокусі – ресурси. Побач можливості там, де є обмеження», вчитель-логопед центру Ірина Козар розкрила питання «Корекційно-розвивальне навчання з розвитку мовленнєвої функції в дітей молодшого дошкільного віку із ЗНМ».
![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/33.webp?resize=627%2C397&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/34.webp?resize=640%2C362&ssl=1)
Дякуємо слухачам за тісну співпрацю, плідну роботу та дійсно актуальні питання!
Останні коментарі