11 березня 2020 р. Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради долучився до проведення регіональних міжгалузевих консультацій, запроваджених Центром практичної психології і соціальної роботи Управління освіти “Діти з особливостями розвитку: дієва комплексна підтримка і допомога”. Психологом було висвітлено питання: “Розлад із дефіцитом уваги і гіперактивністю. Робота практичного психолога з дитиною та її батьками”. Захід надав можливість спеціалістам суміжних професій обмінятись досвідом роботи і отримати відповіді на важливі питання.
![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/26.webp?resize=640%2C360&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/27.webp?resize=640%2C480&ssl=1)
Останні коментарі