«Складно не вчити, складно формувати спрагу пізнання»
Юло Вооглайд
Учора та сьогодні мав чудову нагоду в ролі спікера долучитися до Всеукраїнського онлайн-марафону від видавництва “Ранок”. Говорили про сучасного вчителя в НУШ, про використання інноваційних засобів навчання у формуванні “спраги пізнання” в учнів та як, зрештою, стати вчителем майбутнього…
Дякую колегам-учасникам за класний фідбек та дружню підтримку в ході півторигодинного спілкування.
![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/22.webp?resize=640%2C853&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/23.webp?resize=640%2C360&ssl=1)
Останні коментарі