Чи не найважливішим завданням Інклюзивно-ресурсного центру є якісна психолого-педагогічної діагностика дитини за допомогою сучасних методик. Саме про це йшлося під час інформаційно-консультаційної зустрічі для заступників директорів ЗЗСО з інклюзивним навчанням “Проблемні питання розвитку інклюзії в м. Полтаві у 2020 році: вирішуємо спільно”, яка відбулася на базі ЗЗСО 34. Обговорили також проблемні питання, що виникають у ході навчання дитини з ООП в закладі освіти.
![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/18.webp?resize=640%2C311&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/19.webp?resize=640%2C311&ssl=1)
Останні коментарі