4-6 лютого практичні психологи ІРЦ Тетяна Зарудська та Марина Андрієнко взяли участь у тренінзі “Впровадження реформи системи інтернатних закладів” за сприяння Міністерства соціальної політики України, Уповноваженого Президента України з прав дитини, Полтавської обласної державної адміністрації та Фонду Lumos. Наша держава переживає важливі часи реформацій у сфері політики деінституалізації. Реформа інтернатних закладів – це шлях до кращого майбутнього дітей.
![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/14.webp?resize=640%2C480&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/09/15.webp?resize=640%2C295&ssl=1)
Останні коментарі