Новий 2022 рік наш центр розпочав у спурт-режимі (англ. spurt – ривок), адже за два тижні нам потрібно відвідати близько 40 закладів освіти з інклюзивним навчанням, взяти участь у більш ніж 350 засіданнях команд психолого-педагогічного супроводу осіб з ООП для визначення рівнів підтримки; тисячі питань, списаних сторінок протоколів, хвилин проведених в обговоренні та конструктивних діалогах…
![](https://i0.wp.com/a3b9a4240e.cbaul-cdnwnd.com/bce11df4a3be4d5f2440e0021a2340d2/200000237-419c4419c5/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-01-12_18-41-01-988.jpg?w=640&ssl=1)
Сьогоднішній день не є виключенням. Одним із інклюзивних закладів освіти, куди на засідання команди супроводу завітали психологині ІРЦ Тетяна Зарудська та Олена Філоненко, є ПДНЗ №65 “Школа здоров’я”. Приємно вразило те, що у закладі створене доступне, ресурсно-розвиваюче середовище для вихованців, що мають особливі освітні труднощі. А кількагодинна праця дала відчуття задоволення від виконаної роботи та досягнутих результатів. Тож наша співпраця продовжується і виходить на новий рівень.
![](https://i0.wp.com/a3b9a4240e.cbaul-cdnwnd.com/bce11df4a3be4d5f2440e0021a2340d2/200000238-cf9c6cf9c7/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-01-12_18-41-02-456.jpg?w=640&ssl=1)
Велика вдячність, усім без винятку, закладам освіти за мобільність, відповідальність і професіоналізм у співпраці! «Поодинці ми можемо так мало; разом ми можемо перевернути гори» Хелен Келлер
![](https://i0.wp.com/a3b9a4240e.cbaul-cdnwnd.com/bce11df4a3be4d5f2440e0021a2340d2/200000240-672f0672f1/%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F_viber_2022-01-12_18-41-03-513.jpg?w=640&ssl=1)
P.S. Плануєте засідання Команди супроводу – тоді ми йдемо до вас!
Останні коментарі