![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/11/DSC_0111-scaled-e1699527050740-1024x893.jpg?resize=640%2C558&ssl=1)
Сьогодні між Комунальним закладом “Інклюзивно-ресурсний центр Полтавської міської ради” та Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка було підписано угоду про співпрацю.
Сторони домовилися спільно діяти з метою об’єднання зусиль у вирішенні завдань і проблем у сфері освіти осіб з особливими освітніми потребами, обміну досвідом в означеній сфері, впровадженні інноваційних технологій навчання та виховання в освітньому процесі.
![](https://i0.wp.com/irc.poltava.ua/wp-content/uploads/2023/11/IMG_20231108_113254.jpg?resize=640%2C561&ssl=1)
Ця угода відкриває нові перспективи для розвитку інклюзивної освіти в регіоні.
Останні коментарі